Zadzwoń (tel. 22 250 11 44) lub wypełnij poniższy formularz, aby zamówić bezpłatny pakiet informacyjny.

Prześlemy go na wskazany adres pocztą tradycyjną – bez żadnych zobowiązań.

Zgadzam się na otrzymywanie od „ICAN Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością” spółki komandytowej z siedzibą w Warszawie informacji handlowych (marketing bezpośredni), za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (e-mail, sms, telefon i podobne), także przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.
Zgadzam się na przetwarzanie przez „ICAN Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością” spółkę komandytową z siedzibą w Warszawie („ICAN”), podanych w formularzu danych osobowych, w celach marketingowych, dotyczących produktów i usług osób trzecich, z którymi ICAN współpracuje.
Zgadzam się na przetwarzanie przez „ICAN Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością” spółkę komandytową z siedzibą w Warszawie („ICAN”), podanych w formularzu zamówienia danych osobowych przez ich udostępnianie przedsiębiorcom, z którymi ICAN współpracuje, w celach marketingowych.
Administratorem danych osobowych jest: „ICAN Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa, al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ICAN oraz w celu umożliwienia udziału w webinarium. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.